HOME    OFERTA    CENNIK    KONTKAT   
Menu
Współpraca
Serwis TV - Video
Wspierane marki
Witamy na stronie Serwisu Komputerowego
Nasz serwis zajmuje się także kompleksową obsługą, która obejmuje zarówno projektowanie i tworzenie serwisów internetowych lub modyfikacje już istniejących.
Projekt strony WWW zazwyczaj składa się z dwóch etapów. Pierwszy etap - koncepcyjny jest to otrzymanie od klienta informacji na temat strony, portalu WWW, funkcji jaką ma spełniać _ następnie przystępujemy do tworzenia koncepcji graficznej strony. Ze względu na indywidualny charakter każdego zlecenia tworzymy indywidualną szatę graficzną, aby spełniała wszelkie wymogi klienta.
Najczęściej stosowane rozwiązania :
 • Prosta wizytówka firmy : 1 strona, logo firmy, 3 do 5 zdjęć (HTML)
  **Cena wykonania : do 150zł
 • Strona podstawowa : 10-15 podstron, profesjonalna grafika, logo firmy, formularz kontaktowy, banner, mapka dojazdu, do 30 zdjęć, animowane elementy graficzne, efekty dźwiękowe itp. (HTML,Flash).
  Cena wykonania : do 250zł
 • Zaawansowana witryna, bądź serwis internetowy: (HTML, Flash, PHP, MySQL, JavaScript) rozbudowany o specyficzne funkcje, witryna wielojęzyczna indywidualna szata graficzna, panel administracyjny dający możliwość zarządzania treścią witryny, jak również na życzenie klienta animowane elementy graficzne, efekty dźwiękowe, bądź animowane intro poprzedzające wejście na stronę itp.
  Cena wykonania : do 350zł
  **Cena może się zmienić w zależności od ilości umieszczonych elementów, funkcji które mają znaleźć się na stronie, elementów graficznych.
Jeśli masz jakikolwiek problem dzwoń. Odpowiemy na każde twoje pytanie oraz doradzimy w każdej sprawie.
Telefon (1) : 0601-57-27-38
Telefon (2) : (071)311-46-20
E-mail : serwis.tvkomp@wp.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone przez SerwisPc © Wrocław 2009